smTrends
最終更新日時:

Instagramda Sorun ニュース

"Instagramda Sorun" に関連する最新のニュースをご覧いただけます。

問題 急上昇ワード

"Instagramda Sorun" 等、 "問題" に関連する最新の急上昇ワードをご覧いただけます。

Instagramda Sorun ニュース

様々なウェブサイトにて "Instagramda Sorun" に関連する最新のニュースをご覧いただけます。

WhatsApp, Instagram ve Facebook'ta global kaynaklı sorun

2 Ara 2020
Instagramda Sorun
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan, "WhatsApp, Instagram ve Facebook servislerinde global kaynaklı sorun yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." dedi.

İnstagram sorunu bugün var mı? İnstagram giriş problemi nasıl çözülür? 10 Kasım İnstagram akış yenilenmiyor sorunu!

10 Kas 2020
Teknoloji Haberleri - Birçok insan 10 Kasım 2020 saat 18:00 itibariyle Instagram'a giremediğini belirtiyor. Android ve iOS işletim sistemlerini kullanan kullanıcılar instagram akışını yenileyemiyor. Peki ama sorun nedir?

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum! Instagram hesabıma giremiyorum sorunu ve çözümü

26 Kas 2020
Instagramda Sorun
Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan Instagram ile ilgili en büyük sorunlardan biri giriş problemleridir. Instagram'a giremiyorum, neden olabilir? gibi sorular kullanıcılar tarafından en çok araştırılan konular arasındadır. Bununla ilgili olarak ilk yapılması gereken şeylerden biri kullanıcı adı ve şifrenizi doğru hatırladığınıza emin olmaktır. Eğer doğrulundan eminseniz Instagram hesabıma giriş yapamıyorum? Sorununun çözümü için size önereceğimiz adımları izleyebilirsiniz. İşte giriş problemleri ile ilgili çözümler...

Instagram hatası, instagram bozuldu mu? Instagram çöktü mü? (10 Aralık Perşembe)

16 saat önce
Instagramda Sorun
Instagram hatası veya instagram bozuldu mu, instagram çöktü diyerek yapılan aramaların sıklaşması dikkatlerden kaçmadı. Instagram çöktü sorusunu sormaya başladığı sorunlar yaşadı. Bunun sebebi bir çok kullanıcı sabah sabahın erken saatlerinde yaşanan sorun sebebiyle aramalarını güçlendirdi. Instagram akış neden yenilenmiyor, instagram akış yenilenemedi sorun, instagram çöktü mü, instagram yenilenmiyor, son dakika instagram bilgilerine ulaşabilirsiniz...

Facebook, Whatsapp ve Instagram'da erişim sorunu

5 saat önce
Instagramda Sorun
Facebook, mesajlaşma uygulaması Messenger ve fotoğraf paylaşma platformu Instagram'ın çöktüğünü duyurdu. Global olarak Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger gibi servislere giriş yapılamıyor.

Instagram çöktü Son dakika Instagram mesajlar gitmiyor: Instagram neden yavaş Instagram düzeldi mi - Haberler

5 saat önce
Instagramda Sorun
Instagram kullanıcıları hesaplarına giriş yapmak istediklerinde sorunla karşılaştı. Uygulamaya giren kullanıcılar Instagram çöktü ve Instagram neden çöktü gibi soruların cevaplarını merak etti. Peki, Instagram’a ne oldu Instagram çöktü

Instagram reklam hesabı bulunamadı, bizden kaynaklı bir sorun oluştu sorunu çözümü!

23 Kas 2020
Instagramda Sorun
WhatsApp 0554 122 71 32 Instagram Abdullah Bilal Alarçin Instagram reklam hesabı bulunamadı, bizden kaynaklı bir sorun oluştu sorunu çözümü! #instagram #soru...

Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger için erişim sorunu - LOG

6 saat önce
Instagramda Sorun
Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger için erişim sorunu bulunuyor. Sorunun arkasındaki neden ise henüz bilinmiyor.

Instagram’ın DM Bölümünün iOS Uygulamasında Sorun Yaşadığı Belirtildi. | Paratic

4 saat önce
Instagramda Sorun
Bazı iPhone kullanıcıları Instagram’ın DM bölümünde sorun yaşadığını ifade ediyor.

Facebook Messenger, WhatsApp ve Instagrama erişim sorunu yaşanıyor

5 saat önce
Instagramda Sorun
Facebook, mesajlaşma uygulaması Messenger ve fotoğraf paylaşma platformu Instagramın çöktüğünü duyurdu. Global olarak Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger gibi servislere giriş yapılamıyor.

Instagram Hem Android Hem de iOS'ta Sorun Yaşıyor

10 Kas 2020
Instagramda Sorun
Sosyal medya devi Instagram fazlasıyla sıkıntılı dakikalardan geçiyor. Binlerce Instagram kullanıcısı platforma erişemediğini paylaşıyor.